УПРАВЛІННЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ
Опис
Компанія BMG має 10 річний досвід надання послуг по створенню, реєстрації, послуг з ліцензування ліцензування діяльності з управління цінними паперами, отриманню ліцензія на управління цінними паперами в Україні. BMG успішно реалізувало більше 1000 проектів, відкрили більше 100 фінансових організацій і отримали понад 300 ліцензій на фінансові послуги, в т.ч. ліцензія на управління цінними паперами.
Послуги BMG по реєстрації діяльності з управління цінними паперами:
- Термін реєстрації управителя цінними паперами: 1-2 місяців
- Термін отримання ліцензії на управління цінними паперами: 1-3 місяця
- Тип послуги: реєстрація управління цінними паперами “під ключ”
- Гарантія: гарантуємо реєстрацію управління цінними паперами
- Спосіб оплати: згідно договору
- Вартість послуг: за запитом
- Досвід з 2008 року
Вже працюють з нами:








Управління цінними паперами
Діяльність з управління цінними паперами - діяльність, яка провадиться торговцем цінними паперами від свого імені за винагороду протягом визначеного строку на підставі договору про управління переданими йому цінними паперами, іншими фінансовими інструментами та коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, а також отриманими у процесі управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і коштами в інтересах установника управління або визначених ним третіх осіб.
Договір управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, може передбачати виникнення у торговця цінними паперами права довірчої власності на передані йому в управління цінні папери, інші фінансові інструменти і кошти, призначені для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, а також виникнення права довірчої власності на кошти, цінні папери, інші фінансові інструменти, отримані торговцем цінними паперами від управління цінними паперами та іншими фінансовими інструментами.
Торговець цінними паперами, який провадить діяльність з управління цінними паперами, може надавати консультації, пов’язані з обслуговуванням установника управління.
Торговець цінними паперами має право укладати договор управління цінними паперами з фізичними та юридичними особами.
Сума договору управління цінними паперами з одним клієнтом - фізичною особою має становити не менше суми, еквівалентної 100 мінімальним заробітним платам.
Договір управління цінними паперами та його істотні умови встановлюються законом та за домовленістю сторін.
Договір управління цінними паперами не може укладатися торговцем цінними паперами з компанією з управління активами.
Торговець цінними паперами здійснює управління цінними паперами відповідно до вимог Цивільного кодексу України, інших законів, нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Реєстрація управителя цінними паперами
З метою створення, реєстрації управління цінними паперами цінних паперів необхідно пройти основні етапи:
- Реєстрація юридичної особи
- Приведення до нормативів фінансової компанії
- Отримання рекомендацій від діючих торговців цінними паперами
- Членство в СРО – саморегулюючій організації на ринку цінних паперів
- Отримання ліцензії на управління цінними паперами
- Внесення в реєстр фінансових компаній
- Постановка на облік в службі фінансового моніторингу
Ліцензія на управління цінними паперами
Управління цінними паперами на фондовому ринку здійснюється виключно на підставі отриманного дозволу - ліцензія на управління цінними паперами, що видається Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Отримання ліцензії на управління цінними паперами процедура складна і вимагає виконання ряду ліцензійних умов.
Ліцензія на управління цінними паперами умови отримання:
- Членство в СРО
- Статутний капітал
- Приміщення
- Сертифікація працівників
- Керівник
- Головний бухгалтер
- Фінансовий стан учасника
- Ділова репутація
СРО
Одна з умов отримання ліцензії на управління цінними паперами є - членство щонайменше в одному об’єднанні професійних учасників ринку цінних паперів та/або саморегулівній організації, що об’єднує професійних учасників ринку цінних паперів за відповідним видом професійної діяльності та включення управителя цінними паперами до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів.
Статутний капітал управителя цінними паперами
Торговець цінними паперами може отримати ліцензію на управління цінними паперами за умов наяності сплаченого статутного капіталу:
- Діяльність з управління цінними паперами – не менш як 7 мільйонів гривень
Також отримання ліцензії на управління цінними паперами вимагає дотримуватись таких вимог:
- Частка статутного капіталу управітеля цінними паперами що належить іншому торговцю цінними паперами, не може перевищувати 10 відсотків
- Частка управітеля цінними паперами разом з пов’язаними особами у статутному капіталі Центрального депозитарію цінних паперів не може становити більше 5 відсотків
- Частка управителя цінними паперами у статутному капіталі депозитарної установи не може становити більше 5 відсотків
Приміщення управителя цінними паперами
Загальна площа приміщення управителя цінними паперами цінних паперів, його відокремленого підрозділу повинна становити не менше ніж 20 кв.м.
У разі організації управителя цінними паперами в складі спеціалізованих структурних підрозділів, які є невід'ємною частиною його внутрішньої організаційної структури та мають інше місцезнаходження, площа приміщення по кожному такому підрозділу повинна становити не менше 10 кв. м.
Сертифіковані працівники управителя цінними паперами
Умовою отримання ліцензії на управління цінними паперами необхідно мати сертифікованих фахівців вже на момент процедури ліцензування управління цінними паперами.
У управителя при отриманні дозвільного документу як ліцензія на управління цінними паперами, кваліфікаційні вимоги такі:
- Не менше трьох сертифікованих фахівців (у тому числі керівні посадові особи) та по два сертифікованих фахівці (у тому числі керівні посадові особи) – для відокремленого підрозділу, який провадить будь-який з цих видів діяльності.
Керівник управителя цінними паперами
Керівник управителя цінними паперами (його відокремлених та/або спеціалізованих структурних підрозділів) при здійсненні управління цінними паперами не може одночасно працювати в інших професійних учасниках фондового ринку.
Керівник управителя цінними паперами (крім банку) повинен мати стаж роботи на фондовому ринку не менше трьох років, у тому числі стаж роботи як керівної посадової особи на фондовому ринку не менше одного року.
Головний бухгалтер управителя цінними паперами
Головний бухгалтер управителя цінними паперами повинен відповідати таким професійним вимогам:
- Мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр)
- Мати документ про підвищення кваліфікації шляхом підготовки за типовою програмою професійної підготовки бухгалтерів професійних учасників фондового ринку, затвердженою рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та атестації в порядку, визначеному Положенням про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку. У разі відсутності такого документа у тримісячний строк після прийняття на роботу на посаду головного бухгалтера пройти підвищення кваліфікації. Проходити дане підвищення кваліфікації не рідше одного разу на три роки
- Не мати непогашеної або незнятої судимості за злочини проти власності, у сфері господарської та службової діяльності, а також не бути позбавленим права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю
- Мати стаж трудової діяльності на посаді бухгалтера або головного бухгалтера не менше двох років в фінансовій установі або не менше п’яти років в будь-якій іншій установі
Фінансовий стан власника
Фінансовий (майновий) стан фізичної особи прямого власника з істотною участю у торговця цінними паперами має відповідати вимогам щодо наявності власних коштів у розмірі більшому, ніж розмір коштів, що вносяться до статутного капіталу управителя цінними паперами.
Отримати безкоштовну консультацію:
Консультація Безкоштовно!
Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!
НОРМАТИВНІ АКТИ ЩО РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ
Нормативно-правова база
01. Закон України Про цінні папери та фондовий ринок
02. Ліцензійні умови провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) – діяльності з торгівлі цінними паперами
03. Правила (умови) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами: брокерської діяльності, дилерської діяльності, андеррайтингу, управління цінними паперами
ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ З УПРАВЛІННЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ
Етапи створення Діяльності з управління цінними паперами
01. Реєстрація компанії
Підготовка статутних документів, узгодження посади директора, реєстрація юридичної особи
02. Приведення до нормативів
Формування статутного капіталу, навчання персоналу, аудит, розробка правил і положень
03. Участь в СРО
Підготовка пакету документів для участі в СРО, отримання рекомендації від інших учасників, участь в СРО
04. Отримання ліцензії
Розробка правил, аудит, підготовка документів для ліцензії, видача ліцензії на управління цінними паперами
ЯКІ УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИКОНАТИ
Вимоги до створення Торговця цінними паперами

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ВИМОГИ ТЦБ
Професійні учасники фондового ринку – юридичні особи, утворені в організаційно-правовій формі акціонерних товариств або товариств з обмеженою відповідальністю, які на підставі ліцензії, виданої Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, провадять на фондовому ринку професійну діяльність, види якої визначені законами України, а також Центральний депозитарій цінних паперів.
РОЗМІР СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ТЦБ
Торговець цінними паперами може отримати ліцензію на торгівлі цінними паперами за умов наяності сплаченого статутного капіталу:
- Дилерська діяльність – у розмірі не менш як 500 тисяч гривень
- За умов брокерської діяльності – не менш як 1 мільйон гривень
- Андеррайтинг або діяльність з управління цінними паперами – не менш як 7 мільйонів гривень
ВИМОГИ ДО ПРИМІЩЕННЯ ТЦБ
Загальна площа приміщення торговця цінними паперами (крім банку), його відокремленого підрозділу повинна становити не менше ніж 20 кв. м, крім випадку провадження тільки дилерської діяльності, коли приміщення може бути площею не менше ніж 10 кв. м.
У разі організації торговцем цінних паперів діяльності в складі спеціалізованих структурних підрозділів, які є невід’ємною частиною його внутрішньої організаційної структури та мають інше місцезнаходження, площа приміщення по кожному такому підрозділу повинна становити не менше 10 кв. м.
УЧАСТЬ В СРО ТЦБ
Одна з умов отримання ліцензії на торгівлю цінними паперами є – членство щонайменше в одному об’єднанні професійних учасників ринку цінних паперів та/або саморегулівній організації, що об’єднує професійних учасників ринку цінних паперів за відповідним видом професійної діяльності та включення торговця цінними паперами (крім банку) до державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів.
ВИМОГИ ДО ПЕРСОНАЛУ ТЦБ
Для дилерської діяльності наявність – не менше двох сертифікованих фахівців.
Для брокерської діяльності наявність – не менше трьох сертифікованих фахівців.
Для провадження одночасно декількох видів професійної діяльності – не менше чотирьох сертифікованих фахівців.
ВИМОГИ ДО КЕРІВНИКА ТЦБ
Керівник торговця цінними паперами (крім банку) повинен мати стаж роботи на фондовому ринку не менше трьох років, у тому числі стаж роботи як керівної посадової особи на фондовому ринку не менше одного року.
ВИМОГИ ДО ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА ТЦБ
Головний бухгалтер торговця цінними паперами повинен відповідати таким професійним вимогам:
– Мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр)
– Мати документ про підвищення кваліфікації шляхом підготовки за типовою програмою професійної підготовки бухгалтерів професійних учасників фондового ринку, затвердженою рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та атестації в порядку, визначеному Положенням про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку. У разі відсутності такого документа у тримісячний строк після прийняття на роботу на посаду головного бухгалтера пройти підвищення кваліфікації. Проходити дане підвищення кваліфікації не рідше одного разу на три роки
– Не мати непогашеної або незнятої судимості за злочини проти власності, у сфері господарської та службової діяльності, а також не бути позбавленим права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю
– Мати стаж трудової діяльності на посаді бухгалтера або головного бухгалтера не менше двох років в фінансовій установі або не менше п’яти років в будь-якій іншій установі
ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ
Для початку роботи необхідно надати:
- Дані про засновників і кінцевих бенефіціарів.
- Дані про Приміщення (фізичну адресу, за якою буде знаходитися компанія).
- Дані про Керівника, Головному бухгалтера, Відповідальним за фінансовий моніторинг (може бути особі Директора / Головного бухгалтера): копію паспорта та ідентифікаційного, диплом, трудова книжка.
- Дані про персонал ТЦБ.
- Планована назва Компанії.
Замовити послугу
ЗАМОВИВШИ У НАС ПОСЛУГУ ВИ ОТРИМУЄТЕ
01. Консультування
Допомагаємо, консультуємо і знаємо як вирішити поставлені завдання
02. Схему роботи
Погоджуємо і даємо робочі інструменти для реалізації планів
03. Термін
Важливий результат, а не процес. Терміни проговорюються на початку
04. Гарантію
Беремося за виконання роботи, в якій впевнені, за результат відповідаємо
Залиште Заявку!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?
Про Нас
Ми знаємо, що для Вас важливий результат, а не процес. Більше 10 років роботи на ринку, більше 1000 успішно реалізованих проектів, ми знаємо як отримати потрібний результат в термін

Досвід
Досвід більше 10 років, понад 1000 успішних проектів по всій Україні

Професіоналізм
У нас працюють практикуючі фахівці з досвідом роботи від 5 років

Гарантія
Ми гарантуємо в договорі виконання того чи іншого проекту
Років досвіду
Відкритих компаній
Отриманних ліцензій
Успішних проектів
МИ ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПРОЕКТАМИ
Наші Клієнти







