Реєстрація іноземного представництва в Україні

Послуги по створенню, реєстрації іноземного представництва в Україні

РЕЄСТРАЦІЯ ІНОЗЕМНОГО ПРЕДСТАВНИЦТВА

Опис

Компанія BMG має 10 річний досвід надання послуг по створенню, реєстрації іноземних представництв в Україні, отримання карток на співробітників іноземного представництва. BMG успішно реалізувало більше 1000 проектів, відкрили понад 50 іноземних представництв і отримали понад 300 карток на співробітників. BMG має практичний досвід з реєстрації іноземних представництв в Україні.

Послуги BMG по реєстрації іноземного представництва іноземної компанії:

Отримати безкоштовну консультацію з приводу реєстрації корпоративного інвестиційного фонду Ви можете за телефоном: +380442211110 або залишивши заявку на сайті, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Вже працюють з нами:

Реєстрація іноземного представництва

Представництво іноземної компанії в Україні - установа або особа, яка представляє інтереси іноземного суб'єкта господарської діяльності в Україні і має на це належним чином оформлені відповідні повноваження.

Іноземні підприємства, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України, мають право на відкриття своїх представництв на території України. Акредитацію філій і представництв іноземних банків здійснює Національний банк України.

Реєстрацію представництв іноземних компаній в Україні здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері економічного розвитку, протягом шістдесяти робочих днів з дня подання іноземним підприємством документів на реєстрацію. Для реєстрації представництва іноземної компанії на території України необхідно подати пакет документів, який повинен бути нотаріально засвідчений за місцем їх видачі і легалізований належним чином в консульських установах, які представляють Україну, якщо міжнародними договорами України не передбачено інше.

Господарська, в тому числі зовнішньоекономічна діяльність іноземних підприємств на території України, регулюється законами України щодо порядку здійснення іноземними особами господарської діяльності на території України. У разі, якщо зазначена діяльність пов'язана з іноземними інвестиціями, вона регулюється відповідними законами України.

Наша компанія готова надати весь комплекс послуг по реєстрації представництв іноземних компаній в Україні.

Безкоштовна консультація з питань реєстрації іноземного представництва:

Консультація Безкоштовно!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

НОРМАТИВНІ АКТИ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ

Нормативно-правова база

01. Закон України: Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

02. Законом України: Про зовнішньоекономічну діяльність”

03. Інструкція: Про порядок реєстрації представництв іноземних

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ПРЕДСТАВНИЦТВА ІНОЗЕМНОЇ КОМПАНІЇ

Етапи реєстрації представництва

01. Місцезнаходження та Директор

Визначитися з місцезнаходженням представництва іноземної компанії, і вибрати - хто буде директором - резидент або нерезидент

02. Збір документів

Підготовка документів по іноземній компанії, їх легалізація належним чином і нотаріальний переклад на українську мову

03. Подача документів

Подача документів до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, оплата державного збору в розмірі 1 прожиткового мінімума на 1 січня поточного року

04. Отримання свідоцтва

Процедура реєстрації займає до 30 днів, по закінченню видається свідоцтво про реєстрацію представництва

УМОВИ ЯКІ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИКОНАТИ

Вимоги для реєстрації Представництва

регистрация финансовой компании

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

Іноземний суб’єкт господарської діяльності, який бажає відкрити представництво без наміру здійснення господарської діяльності на території України, подає до Міністерства такі документи: Заява з проханням про реєстрацію представництва. Виписка з торгового (банківського) реєстру країни місцезнаходження офіційно зареєстрованого головного органу управління іноземного суб’єкта господарської діяльності. Довідку з банку, в якому відкрито рахунок іноземного суб’єкта господарської діяльності. Довіреність на здійснення представницьких функцій в Україні, оформлене згідно з законами країни, де офіційно зареєстровано іноземного суб’єкта господарської діяльності.

ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ

Документи повинні бути нотаріально засвідчені за місцем їх видачі, легалізовані належним чином в консульських установах, які представляють інтереси України, якщо міжнародними договорами України не передбачено інше, і супроводжуватися перекладом на українську мову, який завіряється печаткою перекладача. Документи подаються до Міністерства не пізніше 6 місяців з дати їх видачі в країні місцезнаходження іноземного суб’єкта господарювання.

ТЕРМІН РОЗГЛЯДУ

За результатами розгляду заяви приймається рішення про реєстрацію представництва іноземного суб’єкта господарської діяльності або відмову в його реєстрації. Свідоцтво про реєстрацію представництва (далі – свідоцтво) видається після подання документів, що відповідають вимогам цієї Інструкції, до Міністерства, але не пізніше ніж через 60 робочих днів з моменту сплати державного мита.

ОФІЦІЙНЕ МИТО

При прийнятті документів на реєстрацію заявникові видається номер рахунку для сплати державного мита в розмірі 1 прожиткового мінімума на 1 січня поточного року.

Консультація Безкоштовно!

Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

Отзывы БМГ, bmg

Замовити послугу

ЗАМОВИВШИ У НАС ПОСЛУГУ ВИ ОТРИМУЄТЕ

01.  Консультування

Допомагаємо, консультуємо і знаємо як вирішити поставлені завдання

02.  Схему роботи

Погоджуємо і даємо робочі інструменти для реалізації планів

03.  Терміни

Важливий результат, а не процес. Терміни проговорюються на початку

04.  Гарантію

Беремося за виконання роботи, в якій впевнені, за результат відповідаємо

Залишити Заявку!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Про Нас

Ми знаємо, що для Вас важливий результат, а не процес. Більше 10 років роботи на ринку, більше 1000 успішно реалізованих проектів, ми знаємо як отримати потрібний результат в термін

Досвід

Досвід більше 10 років, понад 1000 успішних проектів по всій Україні

Професіоналізм

У нас працюють практикуючі фахівці з досвідом роботи від 5 років

Гарантія

Ми гарантуємо в договорі виконання того чи іншого проекту

10

Років досвіду

100

Відкритих компаній

300

Отриманних ліцензій

1000

Успішних проектів

МИ ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПРОЕКТАМИ

Наші Клієнти

клиенты бмг, dtek
клиенты бмг, metinvest
клиенты бмг, pokupon
клиенты бмг, metal-yapi
клиенты бмг, e-groshi
клиенты бмг, e-rassrochka
клиенты бмг, aeg
клиенты бмг, райффайзен