Декларація на роботи підвищеної небезпеки. Дозвіл

Отримати Дозвіл, Декларація на роботи підвищеної небезпеки, експлуатацію машин і устаткування

Декларація на роботи підвищенної небезпеки

Компанія BMG має 10 річний досвід надання послуг з отриманню дозволу та/або декларації на роботи підвищенної небезпеки в Україні. BMG успішно реалізувало більше 1000 проектів, отримало більше 1000 декларацій на роботи підвищенної небезпеки, будівельних дозволів та ліцензій будь-якої складності, як роботи так і на екслуатацію обладнання підвищенної небезпеки.

Послуги BMG з оформлення дозволу на роботи підвищеної небезпеки:

Отримати безкоштовну консультацію з приводу дозволу та/або декларації на роботи підвищенної небезпеки Ви можете за телефоном: +380442211110 або оберіть перелік робіт, який Вам потрібен та залишивши заявку на сайті, і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом:

Роботи підвищенної небезпеки

З метою виконання робіт підвищеної небезпеки підприємству необхідно оформити дозвіл на роботи підвищеної небезпеки або декларацію на роботи підвищеної небезпеки.

За видами робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки розрізняють:

1. Дозвіл.
2. Декларацію.

Дозвіл на роботи підвищенної небезпеки

Для отримання дозволу, в залежності від видів робіт, подають в органи Держпраці чи Територіальні орган Держпраці наступні документи:

1. Висновок експертизи
2. Заяву

Висновок експертизи - документ, який складається експертною організацією за результатами проведення експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання за формою, розробленою Держпраці і затвердженою в установленому порядку, містить інформацію про відповідність (невідповідність) об'єкта експертизи вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки і на підставі якого приймається рішення щодо видачі дозволу.

Строк видачі (продовження строку дії) дозволу або повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову у його видачі (продовженні строку дії) становить десять робочих днів з дня отримання документів.

Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів та устатковання підвищеної небезпеки становить п’ять років.

Дія дозволу поширюється на всю територію України. Підприємства, які отримали дозвіл і має намір виконувати роботи підвищеної небезпеки та/або експлуатувати (застосовувати) машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки (у тому числі відокремленим підрозділом), повинен письмово повідомити про це територіальний орган Держпраці за місцем виконання таких робіт та/або експлуатації (застосування) таких машин, механізмів, устатковання не пізніше ніж за десять робочих днів до початку їх виконання та/або експлуатації (застосування) з наданням копії дозволу.

Декларація на роботи підвищенної небезпеки

Підприємства, які мають намір виконувати роботи підвищенної небезпеки, та/або експлуатувати машини, механізми, устатковання підвищеної небезпеки, мають подати до територіального відділу центра надання адміністративних послуг: заповнену декларацію.

Строк видачі декларації на роботи підвищенної небезпеки становить десять робочих днів з дня отримання документів.

Декларація на роботи підвищенної небезпеки заповнюється і подається на кожний об’єкт виконання робіт та/або експлуатації машин, окремо.

Строк дії декларації - безстроковий.

Розрахувати вартість Декларації або Дозволу на роботи підвищеної небезпеки

  1. Ремонт гідротехнічних споруд.2. Виробництво піротехнічних виробів.3. Роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра.4. Навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання.5. Роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах).6. Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою.7. Водолазні роботи.8. Маркшейдерські роботи.9. Обстеження, ремонт і чищення димарів, повітропроводів.10. Звалювання та розпилювання блоків природного каменю.11. Роботи верхолазні та скелелазні.12. Роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В і в зонах дії струму високої частоти.13. Експертиза щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єктів господарювання, які виконують роботи та/або експлуатують обладнання підвищеної небезпеки.14. Заповнення, злив і ремонт балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом, їх зберігання.15. Зварювальні роботи.16. Технічний огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені в додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.17. Монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені в додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.18. Переробка нафти, вуглеводневих газів і конденсату.19. Вироблення агломерату, коксу, розплавів чорних і кольорових металів, прокату, металевих труб і феросплавів.20. Буріння та експлуатація свердловин під час геологічного вивчення та розробки родовищ корисних копалин.21. Роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників.22. Зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин.23. Будівництво, ремонт, експлуатація та ліквідація підземних споруд, не пов’язаних з видобутком корисних копалин.24. Лісосічні роботи, трелювання, транспортування та сплав лісу.25. Газополум’яні роботи.26. Роботи із збагачування корисних копалин.27. Розподіл вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, горючих рідин, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки”.

  1. Машини, механізми, устатковання для буріння, ремонту свердловин на суходолі та в акваторії моря.2. Ковальсько-пресове устаткування.3. Атракціони підвищеної небезпеки (стаціонарні, пересувні та мобільні).4. Технологічне устатковання та його елементи магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів), систем газопостачання природного та зрідженого газу суб’єктам господарювання та до населених пунктів, систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу, об’єктів нафтогазовидобувної промисловості, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 0,1 МВт.5. Технологічне устатковання хімічного, біохімічного, нафтохімічного, нафтогазопереробного, металургійного, коксохімічного, ливарного, хлор- та аміаковикористовуючих виробництв.6. Обладнання та захисні системи, призначені для експлуатації (застосування) у потенційно вибухонебезпечному середовищі.7. Устатковання напругою понад 1000 В (електричне устатковання електричних станцій і мереж, технологічне електрообладнання).8. Парові та водогрійні котли теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.9. Трубопроводи пари та гарячої води з робочим тиском понад 0,05 МПа і температурою нагріву вище ніж 110 °С, посудин, що працюють під тиском понад 0,05 МПа, крім автомобільних газових балонів, що є ємностями для газового моторного палива.10. Вантажопідіймальні крани та машини, ліфти, ескалатори, пасажирські конвеєри, підйомники та колиски для підіймання працівників.11. Пасажирські підвісні канатні дороги, фунікулери.12. Технологічні транспортні засоби.13. Устатковання, пов’язане з розподілом вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки”

  1. Виробництво (виготовлення), використання, переробка, зберігання, транспортування, застосування, утилізація та знешкодження вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, горючих рідин, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки”2. Вибухові роботи та роботи, пов’язані з використанням енергії вибуху.3. Утилізація зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.4. Газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.5. Спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо), систем газопостачання природного та зрідженого газу.6. Підземні та відкриті гірничі роботи.

  1. Устатковання, пов’язане з виробництвом (виготовленням), використанням, переробкою, зберіганням, транспортуванням, застосуванням, утилізацією чи знешкодженням вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, маса яких дорівнює або перевищує нормативи порогових мас, що визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки”2. Технологічне устатковання для утилізації зброї, боєприпасів та виробів ракетної техніки.3. Гірничошахтне та гірничорятувальне устатковання та устатковання для видобутку, транспортування, дроблення, сортування та збагачення корисних копалин та огрудкування руд і концентратів у вугільній, гірничорудній, нерудній та коксохімічній промисловостях.4. Устатковання та технічні засоби для виготовлення, використання і транспортування вибухових матеріалів і виробів на їх основі, комплекси для їх переробки та зберігання.

  Консультация Бесплатно!

  Оставьте заявку и мы свяжемся с Вами ближайшее время!

   НОРМАТИВНІ АКТИ ЩО РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ

   Нормативно-правова база

   01. Закон України: Про охорону праці

   02. Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки

   ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ПОЧАТОК РОБІТ ПІДВИЩЕННОЇ НЕБЕЗПЕКИ

   Етапи оформлення дозволу на початок робіт підвищенної небезпеки

   01. Перелік робіт

   Обрати, узгодити перелік робіт підвищенної небезпеки та/або експлуатацію обладнання, які планує виконувати організація

   02.  Експертиза

   Навчити персонал, отримати посвідчення, підготувати пакет документів на відповідність вимогам, пройти експертизу

   03. Подача на Комісію

   Подати експертизу і супроводжуючі документи до територіального органу Держпраці з метою отримання дозволу

   04.  Отримання дозволу

   Рішення щодо видачі дозволу приймається протягом 10 робочих днів з моменту подачі документів

   ЯКІ УМОВИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВИКОНАТИ

   Вимоги отримання Дозволу, Декларація на роботи підвищеної небезпеки

   регистрация финансовой компании

   НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

   Працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.

   Працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

   Перелік робіт з підвищеною небезпекою затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.

   Посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок.

   Порядок проведення навчання та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці визначається типовим положенням, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці.

   Не допускаються до роботи працівники, у тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці.

   У разі виявлення у працівників, у тому числі посадових осіб, незадовільних знань з питань охорони праці, вони повинні у місячний строк пройти повторне навчання і перевірку знань.

   Вивчення основ охорони праці, а також підготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів з охорони праці з урахуванням особливостей виробництва відповідних об’єктів економіки забезпечуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти і науки, в усіх навчальних закладах за програмами, погодженими із центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.

   МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД

   Підприємство зобов’язане за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року. За результатами періодичних медичних оглядів у разі потреби роботодавець повинен забезпечити проведення відповідних оздоровчих заходів. Медичні огляди проводяться відповідними закладами охорони здоров’я, працівники яких несуть відповідальність згідно із законодавством за відповідність медичного висновку фактичному стану здоров’я працівника. Порядок проведення медичних оглядів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

   ОРГАНІЗАЦІЙНІ

   Роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

   З цією метою роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці, а саме:

   • – створює відповідні служби і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджує інструкції про їх обов’язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, а також контролює їх додержання;
   • – розробляє за участю сторін колективного договору і реалізує комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці;
   • – забезпечує виконання необхідних профілактичних заходів відповідно до обставин, що змінюються;
   • – впроваджує прогресивні технології, досягнення науки і техніки, засоби механізації та автоматизації виробництва, вимоги ергономіки, позитивний досвід з охорони праці тощо;
   • – забезпечує належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом;
   • – забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань, та здійснення профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин;
   • – організовує проведення аудиту охорони праці, лабораторних досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестацій робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки, що визначаються законодавством, та за їх підсумками вживає заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров’я виробничих факторів;
   • – розробляє і затверджує положення, інструкції, інші акти з охорони праці, що діють у межах підприємства (далі – акти підприємства), та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці, забезпечує безоплатно працівників нормативно-правовими актами та актами підприємства з охорони праці;
   • – здійснює контроль за додержанням працівником технологічних процесів, правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, використанням засобів колективного та індивідуального захисту, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці;
   • – організовує пропаганду безпечних методів праці та співробітництво з працівниками у галузі охорони праці;
   • – вживає термінових заходів для допомоги потерпілим, залучає за необхідності професійні аварійно-рятувальні формування у разі виникнення на підприємстві аварій та нещасних випадків.

   Роботодавець несе безпосередню відповідальність за порушення зазначених вимог.

   ДОЗВІЛЬНІ

   Підприємство повинно одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі – дозвіл). Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, видає дозволи на безоплатній основі на підставі висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, проведеної експертно-технічними центрами, які належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці. На застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки виробник або постачальник устаткування підвищеної небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов’язань на постачання. Одержання дозволу не вимагається у разі експлуатації (застосування) устаткування підвищеної небезпеки, яке прийнято в експлуатацію з видачею відповідного сертифіката або щодо якого зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації, а також у разі реєстрації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.

   ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ

   Для початку роботи необхідно надати:

   • – Обраний перелік робот
   • – Реквізіти компанії, дані ПДВ (при наявності), контактні дані підприємства
   • – Виписка з реестра
   • – Організаційна структура підприємства
   • – Дані про наявність орендованої або власної технікі
   • – Дані про виконані об’єктах

   Консультація Безкоштовно!

   Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    Отзывы БМГ, bmg

    Замовити послугу

    ЗАМОВИВШИ ПОСЛУГУ У НАС ВИ ОТРИМУЄТЕ

    01.  Консультування

    Допомагаємо, консультуємо і знаємо як вирішити поставлені задачі

    02.  Схему роботи

    Узгоджуємо і даємо робочі інструменти для реалізації планів

    03.  Терміни

    Важливий результат, а не процес. Терміни проговорюються на початку

    04.  Гарантію

    Беремося за виконання роботи, в якій впевнені, за результат відповідаємо

    Залиште Заявку!

    Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

     ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

     Про Нас

     Ми знаємо, що для Вас важливий результат, а не процес. Більше 10 років роботи на ринку, більше 1000 успішно реалізованих проектів, ми знаємо як отримати потрібний результат в термін

     Досвід

     Досвід більше 10 років, понад 1000 успішних проектів по всій Україні

     Професіоналізм

     У нас працюють практикуючі фахівці з досвідом роботи від 5 років

     Гарантія

     Ми гарантуємо в договорі виконання того чи іншого проекту

     10

     Років досвіду

     100

     Відкритих компаній

     300

     Отриманих ліцензій

     1000

     Успішних проектів

     МИ ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПРОЕКТАМИ

     Наші клієнти

     клиенты бмг, dtek
     клиенты бмг, metinvest
     клиенты бмг, pokupon
     клиенты бмг, metal-yapi
     клиенты бмг, e-groshi
     клиенты бмг, e-rassrochka
     клиенты бмг, aeg
     клиенты бмг, райффайзен