Про нас

БМГ: створення супровід бізнесу в Україні

Про Нас

BMG - торгова марка, яка об'єднує фахівців у сфері права, фінансів, маркетингу, IT з метою комплексного супроводу та обслуговування підприємств на території України. Кожен день наші професіонали працюють, щоб досягати тих результатів, які Ви очікуєте

Наші Послуги

Реєстрація фінансових компаній, організація будівельного бізнесу, відкриття іноземних представництв, розробка сайтів, побудова відділів продажів, бізнес консультування - основні напрямки діяльності BMG. Більше 10 років роботи, більше 1000 успішно реалізованих проектів

Наша Мета

Ідея створення BMG виникла, через необхідність в комплексному вирішенні завдань в бізнесі, починаючи від ідеї, закінчуючи втіленням ідеї в життя. Основна мета - створення, супровід бізнесу в Україні, надання нових можливостей для розвитку бізнесу в Україні

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Досягнення Компанії BMG

BMG - торгова марка, яка об'єднує фахівців у сфері права, фінансів,
маркетингу, IT з метою комплексного супроводу та обслуговування підприємств
на території України.

10

Років на Ринку

570

Клієнтів

1000

Успішних Проектів

КОМПЛЕКСНИЙ, ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Гарантія результату

Україна швидко розвивається, і ми розвиваємося разом з нею, задаючи нові стандарти якості, пропонуючи нові послуги і підходи ведення бізнесу.

Розглядаємо кожний проект як окремий, ми вибудовуємо індивідуальні взаємини з клієнтом. Беремося за рішення проекту в цілому і не розглядаємо окремі складові.

Головна мета - отримання результату в заздалегідь встановлені терміни. Ми знаємо що Вам потрібен результат, а не процес.

ПОНАД 10 РОКІВ ДОСВІДУ, БІЛЬШЕ 500 КЛІЄНТІВ, понад 1000 УСПІШНИХ ПРОЕКТІВ

Команда Професіоналів

BMG має досвід більше 10 років на ринку, за кожен напрямок відповідає окремий юрист, який має не менше 5 років практичного досвіду вирішення того чи іншого завдання.

Кожен проект для нас - це нова історія, перш ніж взяти його в роботу ми вивчаємо можливість виконання, так як головна мета - отримання бажаного результату.

Клієнтами BMG стало понад 570 компаній, що оцінюється в понад 1000 успішних реалізованих проектів.

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Наша Історія

УСПІШНІ ПРОЕКТИ

Ми пишаємося Нашими Клієнтами

Робота націлена на результат, а не на процес - головна конкурентна перевага BMG. Більше 10 років роботи на ринку, більше 1000 успішно реалізованих проектів підтвердження ефективності роботи.

клиенты бмг, dtek
клиенты бмг, metinvest
клиенты бмг, pokupon
клиенты бмг, metal-yapi
клиенты бмг, e-groshi
клиенты бмг, e-rassrochka
клиенты бмг, aeg
клиенты бмг, райффайзен