Toolbar

Новини. Президент України призначив Голову та Членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Обговорення

Президент України Петро Порошенко призначив нових Голову та Членів НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку). Відповідні кадрові зміни в структуру регулятора фондового ринку внесені  Указом Президента України № №50/2015 від 30 січня 2015 року.

 

Так, відповідно до Указу Президента, Головою НКЦПФР призначено Тимура Хромаєва, а також Дмитра Тарабакіна, Юрія Буцу, Олександра Панченка та Ігоря Назарчука Членами НКЦПФР.

 

Під час зустрічі з новопризначеним керівництвом Комісії Глава держави наголосив на необхідності кардинальних змін на вітчизняному фондовому ринку. «У влади є політична воля на реформи, у вас – професіоналізм та рішучість», – повідомив Президент.

 

«Перш за все, відзначу, що завдання, які ми отримали від Президента є основними орієнтирами у роботі нашої команди. Керуючись принципами ефективності, прозорості, передбачуваності і об'єктивності, спільним зусиллями ми зможемо подолати корупцію та підвищити рівень довіри інвестора як до самого українського фонового ринку, так і до його регулятора», – розповів Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР.

 

За словами пана Хромаєва, усі призначені Члени Комісії – професіонали високого рівня. «Я впевнений, що їх багатий досвід роботи як в бізнесі, так і в державному секторі, стануть запорукою реалізації ключового завдання НКЦПФР – реформування фондового ринку, що стане, у свою чергу, створенням надійної системи фінансування економічного розвитку країни», – резюмував очільник Комісії.

 

Інформаційна довідка керівництва НКЦПФР

 

Тимур Хромаєв,Голова НКЦПФР, здобув першу економічну освіту в Union College, штат Нью-Йорк, США (1997 рік). Згодом з 2008 по 2010 роки він продовжив навчання у Київському університеті імені Тараса Шевченка, Інституті міжнародних відносин на факультеті міжнародного права, отримавши ступінь магістра.

Пан Хромаєв розпочав свою кар’єру в 1997 році в структурі Міністерства фінансів України, пройшовши шлях з провідного економіста відділу стратегії управління зовнішнім боргом Управління зовнішнього боргу до начальника Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 році став заступником Голови правління в ЗАТ «Комерційний банк НРБ-Україна», а з 2002 року в ЗАТ «ТАС-Інвестбанк». У лютому 2003 року Тимур Хромаєв заснував інвестиційну компанію «АРТА», яка є одним з лідерів серед українських інвестиційних компаній, а з 2013 року займав посаду виконавчого директора GASE Energy, Inc.

 

Дмитро Тарабакін, Член НКЦПФР, у 1996 році отримав економічну освіту у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а в період з 1994 по 1995 роки навчався в Roosevelt Unіversity в Чікаго за спеціалізацією «Фінанси».

Пан Тарабакін має значний досвід роботи на фондовому ринку. Так, з 1995 року в рамках проекту КРМG Barents Group працював над створенням асоціації та біржі «ПФТС», де пізніше обіймав посаду директора – контролера. У 1997 році став головним трейдером відділу по роботі з акціями в Wood & Company в Києві, а з 1999 року працював трейдером в польському офісі компанії в місті Варшава. З червня 2000 року Дмитро Тарабакін працював керуючим директором Dragon Capital, приймаючи безпосередню участь у здійсненні десятків IPO українських компаній.

 

Юрій Буца,Член НКЦПФР, отримав освіту в Національному університеті «Києво-Могилянської академії» та Центрально - Європейському університеті, отримавши ступінь магістра в галузі економіки.

Пан Буца має десятирічний досвід роботи у фінансовій галузі. З 2004 року по 2006 рік працював у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Починаючи з 2008 року працював на посаді заступника директора в українському офісі Варшавської фондової біржі, сприяючи перетворенню її на основний майданчик для залучення акціонерного капіталу українськими компаніями. З 2010 року Юрій Буца був координатором в Координаційному центрі економічних реформ при Президентові України, займаючись розробкою законодавчих актів з метою вдосконалення корпоративного управління, впровадження нових інструментів на фінансовому ринку, вирішення проблем банківського сектору та покращення бізнес-клімату в Україні.

 

Олександр Панченко,Член НКЦПФР, закінчив факультет «Фінанси та кредит» Національної академії управління в місті Києві (1997 рік).

Пан Панченко розпочав свою кар’єру в російсько-американській інвестиційній компанії «Проспект Інвестментс», де пройшов шлях від спеціаліста фінансового відділу до фінансового директора компанії (1997 – 2001 роки).

Близько семи років Олександр Панченко працював в інвестиційній групі «Міленіум Капітал», починаючи з фінансового директора і закінчуючи генеральним директором «Міленіум Ессет Менеджмент», де керував створенням і запуском інвестиційних фондів, відповідав за результати управління фондами, а також входив в інвестиційний комітет.

В квітні 2008 року пан Панченко був призначений на посаду директора КУА-АПФ «Тройка діалог Україна», в рамках якої відповідав за діяльність з управління активами приватних клієнтів, недержавних пенсійних фондів та інститутів спільного інвестування.

 

Ігор Назарчук,Член НКЦПФР, у 1991 році з відзнакою закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Пан Назарчук почав працювати в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку у 1995 році, майже з самого початку її створення. У регуляторі він очолював підрозділ розвитку законодавства на ринку цінних паперів, взявши участь у розробці першого законодавства України в сфері реєстраторської діяльності, діяльності зберігачів цінних паперів та інститутів спільного інвестування. У 1996 році Ігор Назарчук захистив науковий ступінь кандидата юридичних наук на тему: «Правові основи формування та функціонування ринку цінних паперів в Україні». Окрім того, пан Назарчук викладав цивільне право в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Починаючи з 1998 року працював у юридичній фірмі «Бейкер і Макензі», спеціалізуючись на цивільному, фінансовому та корпоративному правах. Пан Назарчук брав безпосередню участь у підготовці та реалізації проектів щодо перших випусків єврооблігацій України, перших випусків Американських депозитарних розписок на акції українських емітентів та ін. З 2002 року засновник юридичної фірми «Васько, Назарчук і партнери».


← Назад

Джерело: http://nssmc.gov.ua/press/news/prezident_ukrayini_priznachiv_golovu_ta_chleniv_nacionalnoyi_komisiyi_z_cinnikh_paperiv_ta_fondovogo_rinku

Контакты

Режим работы: с 09:00- 20:00

 • Телефон
  +380 44 2211110
  +380 44 2211120
  +380 44 2211130
 • E-mail
  cs@bmg.ua
 • Адресс
  04071 Украина, г.Киев, ул.Спасская, 5
Обратный звонок

Немного о нас

BMG Ukraine – Торговая марка, которая объединяет специалистов в сферах аудита, права, консалтинга, маркетинга с целью комплексного обслуживания предприятий на территории Украины...Подробней

КАРТА САЙТА

Мы в соцсетях

 

 

ВИЗИТНАЯ КАРТОЧКА

БМГ Украина | Создание сопровождение бизнеса в Украине

Подписаться на новости

Имя
Телефон