Toolbar

Новини. НКЦПФР оновила Положення про здійснення фінансового моніторингу професійними учасниками ринку цінних паперів

Обговорення

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на своєму плановому засіданні, що відбулось 27 січня 2015 року, схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про здійснення фінансового моніторингу професійними учасниками ринку цінних паперів».

 

«Перш за все, зазначу, що даний документ розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність з нормами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового зниження». Так, чинним Законом визначено ряд нових понять, що передбачені проектом Комісії, зокрема, встановлено чіткі вимоги щодо призначення працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу, правил проведення фінансового моніторингу та програм його здійснення, а також впроваджено здійснення ідентифікації, верифікації, вивчення клієнтів тощо», – повідомив Олег Мисюра, директор Департаменту контрольно-правової роботи НКЦПФР.

 

Нагадуємо, що фінансовий моніторинг – це сукупність заходів, які здійснюються суб‘єктами фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, що включають проведення державного та первинного фінансових моніторингів.

 

Найближчим часом проект рішення буде оприлюднено на офіційному сайті НКЦПФР, де всі бажаючі зможуть ознайомитися з його актуалізованим текстом.

 

 ← Назад

Джерело: http://nssmc.gov.ua/press/news/nkcpfr_onovila_polozhennya_pro_zdijjsnennya_finansovogo_monitoringu_profesijjnimi_uchasnikami_rinku_cinnikh_paperiv

Контакты

Режим работы: с 09:00- 20:00

 • Телефон
  +380 44 2211110
  +380 44 2211120
  +380 44 2211130
 • E-mail
  cs@bmg.ua
 • Адресс
  04071 Украина, г.Киев, ул.Спасская, 5
Обратный звонок

Немного о нас

BMG Ukraine – Торговая марка, которая объединяет специалистов в сферах аудита, права, консалтинга, маркетинга с целью комплексного обслуживания предприятий на территории Украины...Подробней

КАРТА САЙТА

Мы в соцсетях

 

 

ВИЗИТНАЯ КАРТОЧКА

БМГ Украина | Создание сопровождение бизнеса в Украине

Подписаться на новости

Имя
Телефон