Toolbar

Новини. НКЦПФР провела конкурс з визначення фондових майданчиків для публічного розміщення облігацій МФО

Обговорення

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) оголошує переможців конкурсу з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій МФО (міжнародних фінансових організацій).


Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж, прокоментувала: «В першу чергу, відзначу, що протягом 30 календарних днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті НКЦПФР оголошення про початок конкурсу, з 18 листопада 2014 року, претенденти мали можливість подавати свої документи до регулятора для участі у цьому заході. Так, всього до Комісії надійшло чотири заявки від вітчизняних фондових майданчиків, серед яких три одержали перемогу за найкращі показники – фондові біржі «ПФТС», «Перспектива» та Українська біржа. Під час оцінки фондових майданчиків конкурсна комісія аналізувала їх на відповідність 10 критеріям, що передбачені Положенням регулятора».

 

Зазначимо, що НКЦПФР протягом 10 робочих днів з дати останнього засідання конкурсної комісії має прийняти рішення про включення бірж-переможців до переліку, що є підставою для здійснення публічного розміщення облігацій МФО на таких біржах протягом року.

 

«Маємо надію, що це стало черговим кроком до появи на ринку інструменту, цікавого та ефективного як для самих організацій, так і для українських інвесторів», – додала пані Устенко.

 

Нагадаємо, що такий конкурс проходитиме раз на рік, або за необхідності оновлення переліку бірж, на яких можуть знаходитись в обігу облігації МФО.


← Назад

Джерело: http://nssmc.gov.ua/press/news/nkcpfr_provela_konkurs_z_viznachennya_fondovikh_majjdanchikiv_dlya_publichnogo_rozmishhennya_obligacijj_mfo

Контакты

Режим работы: с 09:00- 20:00

 • Телефон
  +380 44 2211110
  +380 44 2211120
  +380 44 2211130
 • E-mail
  cs@bmg.ua
 • Адресс
  04071 Украина, г.Киев, ул.Спасская, 5
Обратный звонок

Немного о нас

BMG Ukraine – Торговая марка, которая объединяет специалистов в сферах аудита, права, консалтинга, маркетинга с целью комплексного обслуживания предприятий на территории Украины...Подробней

КАРТА САЙТА

Мы в соцсетях

 

 

ВИЗИТНАЯ КАРТОЧКА

БМГ Украина | Создание сопровождение бизнеса в Украине

Подписаться на новости

Имя
Телефон