Toolbar

Висловлюємо скорботу

Висловлюємо скорботу

Наша держава, увесь страховий ринок України зазнали значної втрати – пішов з життя Сергій Чернишов, кандидат технічних наук, доцент, голова правління страхової компанії «ЛЕММА», лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, член Української Академії Наук, член Європейського геофізичного співтовариства, засновник та учасник численних професійних організацій.

Сергій Чернишов – один із видатних фундаторів страхового ринку нашої держави, автор більше 40 винаходів і патентів та понад 55 наукових робіт у різних галузях економіки України, в т.ч. і в галузі страхування.

Одним з головних якостей Сергія Івановича була довіра до людей. Його діяльність завжди була заснована на принципах порядності, гуманності, дотриманні даного слова. Він – один з найбільш талановитих, цілеспрямованих, розумних менеджерів страхового ринку України. Головний проект його життя – це національний перестрахувальник, що працює в 40 країнах світу.

Очолювана ним страхова компанія «ЛЕММА» тривалий час перебувала серед лідерів вітчизняного страхового ринку, і нині продовжує активно розвивати експорт страхових послуг, що сприяє підвищенню іміджу України.

Щирі співчуття родині, колегам та близьким Сергія Івановича!

Джерело: http://nfp.gov.ua/news/872.html

Контакты

Режим работы: с 09:00- 20:00

 • Телефон
  +380 44 2211110
  +380 44 2211120
  +380 44 2211130
 • E-mail
  cs@bmg.ua
 • Адресс
  04071 Украина, г.Киев, ул.Спасская, 5
Обратный звонок

Немного о нас

BMG Ukraine – Торговая марка, которая объединяет специалистов в сферах аудита, права, консалтинга, маркетинга с целью комплексного обслуживания предприятий на территории Украины...Подробней

КАРТА САЙТА

Мы в соцсетях

 

 

ВИЗИТНАЯ КАРТОЧКА

БМГ Украина | Создание сопровождение бизнеса в Украине

Подписаться на новости

Имя
Телефон