Toolbar

Прийнято Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” що

Прийнято Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” щодо розкриття інформації”

15.01.2015 Верховна Рада України прийняла Закон України  № 123-VIII „Про внесення змін до Закону України „Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” щодо розкриття інформації”  (далі – Закон), який підготувала Нацкомфінпослуг.

Закон підписав Президент України.

Законом передбачено, що фінансові установи, нагляд за діяльністю яких здійснюється Нацкомфінпослуг, повинні розкривати інформацію стосовно установи, зокрема та насамперед щодо власників істотної участі та осіб, що здійснюють контроль, шляхом розміщення її на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних.

Реалізація прийнятого Закону передбачає ведення Нацкомфінпослуг загальнодоступної інформаційної бази даних з ключовою інформацією про піднаглядні фінансові установи. Зазначена база даних буде розгортатися на базі вже існуючої інформаційної системи Нацкомфінпослуг як її складова частина.

Результатом запровадження норм прийнятого Закону стане створення «єдиного вікна» для розміщення фінансовими установами, піднаглядними Нацкомфінпослуг, інформації про свою діяльність і ознайомлення з нею споживачів і інвесторів на ринку фінансових послуг, а також скорочення витрат споживачів, інвесторів на пошук і збирання такої інформації. Адже, на сьогодні інформація про діяльність фінансових установ розпорошена по різних джерелах і базах даних. Збирання споживачем фінансової послуги інформації про конкретну фінансову установу вимагає значного часу та зусиль. Тому, реалізація норм прийнятого Закону поліпшить обслуговування учасників ринку фінансових послуг, насамперед споживачів фінансових послуг, та суттєво підвищить ступінь прозорості і відкритості учасників ринку фінансових послуг.

Найближчим часом Нацкомфінпослуг приступить до створення загальнодоступної інформаційної бази даних про фінансові установи з тим, щоб починаючи з 1 січня 2016 року фінансові установи розміщували у цій базі даних інформацію про свою діяльність, як це передбачено Законом.

Джерело: http://nfp.gov.ua/news/870.html

Kontakt

Tryb: с 09:00-20:00

 • Tel.
  +380 44 2211110
  +380 44 2211120
  +380 44 2211130
 • E-mail
  cs@bmg.ua
 • Adres
  ul. Spasska 5 Kijów 04074 Ukraina
Обратный звонок

O nas

BMG Ukraine jest znakiem firmowym który jednoczy specjalistów w zakresie usług audytorskich, prawniczych, konsultingowych oraz marketingowych, mając na celu zapewnienie kompleksowej obsługi dla przedsiębiorstw, spólek finansowych i przedstawicielstw na terenie Ukrainy...BMG Ukraine

Dołącz do grupy

 

 

KONTAKT

BMG UKRAINA

Subskrybuj nowości

Имя
Телефон